Mesaj gönder
Hakkımızda
Tongxinda (Dongguan) Technology Co., Ltd.

2016 yılında kurulan ve 7 yıldan fazla bir süredir kağıt ambalaj alanında uzmanlaşmış olan TongXinDa ambalaj şirketi, kutumuzu şarap ve alkollü içecek endüstrisine, kozmetik endüstrisine, gıda ve hediyelik eşya endüstrisine vb.web sitemize gidin: www.txdpackaging.com.

 

Ana ürünlerimiz premium hediye kutusu, MDF kutusu, renkli kağıt kutuları, kağıt poşetler, karton teşhir standları ve kutuları ve posta kutuları içerir.tüm kutularımız özel yapımdır ve gereksinimlerinizi karşılamak için çeşitli boyutlarda, malzemelerde ve kaplamalarda mevcuttur.

 

Tasarımdan üretime ve teslimata kadar tek elden hizmetler sunuyoruz.birkaç yıl süren büyük çabalar ve geliştirmeler sayesinde, şimdi 100'den fazla çalışanımız var.

 

Size yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunmak için kendi profesyonel test ekipmanlarımız ve sıkı kalite kontrol sistemimiz var.Profesyonel Ar-Ge ekibimiz her zaman farklı endüstriler için yeni stil paketleri geliştirmeye devam ediyor.böylece ürünleriniz için her zaman uygun bir stil vardır.

 

Rekabetçi fiyatlarımız ve tatmin edici hizmetimiz nedeniyle ürünlerimiz hem yurtiçinde hem de yurtdışında müşteriler arasında çok iyi bir ün kazanıyor.Sizinle çalışma fırsatımız olursa kaliteli hizmetler sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

 

Mesaj bırakın
Daha fazla ürün
Müşteri Dedi

Ben ürünlerin çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Tüm öneri, ayrıca iyi satış sonrası hizmet için teşekkür ederiz. -- Adela

Ürünlerinizin kalitesine güveniyoruz. Her zaman en iyisidir. Bunu devam et, seninle uzun vadeli bir ticaret ilişkisi kuracağız. -- Charlie Bingham