Wyślij wiadomość
O nas
Tongxinda (Dongguan) Technology Co., Ltd.

Firma opakowaniowa TongXinDa założona w 2016 roku, która od ponad 7 lat specjalizuje się w dziedzinie opakowań papierowych, zaoferowała nasze pudełko przemysłowi winiarskiemu i spirytusowemu, kosmetycznemu, spożywczemu i upominkowemu i tak dalej.przejdź do naszej strony internetowej: www.txdpackaging.com.

 

Nasze główne produkty to pudełko upominkowe premium, pudełko MDF, kolorowe pudełka papierowe, torby papierowe, kartonowe stojaki i pudełka oraz pudełka pocztowe.wszystkie nasze pudełka są wykonane na zamówienie i dostępne w różnych rozmiarach, materiałach i wykończeniach, aby spełnić Twoje wymagania.

 

zapewniamy kompleksowe usługi od projektowania i produkcji po dostawę.przez kilka lat wielkich wysiłków i rozwoju, teraz mamy ponad 100 pracowników.

 

Posiadamy własny profesjonalny sprzęt do testowania i ścisły system kontroli jakości, aby zapewnić Ci wysokiej jakości produkty i usługi.nasz profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy zawsze opracowuje nowe pakiety stylów dla różnych branż.tak, aby zawsze istniał odpowiedni styl dla Twoich produktów.

 

Dzięki konkurencyjnej cenie i satysfakcjonującej obsłudze nasze produkty cieszą się bardzo dobrą opinią wśród klientów zarówno w kraju jak i za granicą.Dołożymy wszelkich starań, aby oferować usługi dobrej jakości, jeśli będziemy mieli okazję z Tobą współpracować.

 

Zostaw wiadomość
Więcej produktów
Klient kiedykolwiek powiedział

Chcę powiedzieć, że Twoje produkty są bardzo dobre. Dziękuję za wszystko twój propozycja, także dobry za sprzedaż świadczenie. -- Adela

Ufamy jakości Twoich produktów. To zawsze najlepsze. Utrzymywać ten chodzenie, i my wola ustalić pewien długi-warunek handlowy stosunki rezygnować ty. -- Charlie Bingham