دربارهی ما
Tongxinda (Dongguan) Technology Co., Ltd.

شرکت بسته بندی TongXinDa که در سال 2016 تاسیس شد و بیش از 7 سال در زمینه بسته بندی کاغذ تخصص داشت، ما جعبه خود را به صنعت شراب و عرقیات، صنایع آرایشی و بهداشتی، صنایع غذایی و هدیه و غیره ارائه دادیم.به وب سایت ما بروید: www.txdpackaging.com.

 

محصولات اصلی ما شامل جعبه هدیه ممتاز، جعبه MDF، جعبه کاغذ رنگی، کیسه کاغذ، پایه و جعبه نمایش مقوایی، و جعبه پستی است.همه جعبه‌های ما سفارشی ساخته شده‌اند و در طیف وسیعی از اندازه‌ها، مواد و پرداخت‌ها در دسترس هستند تا نیازهای شما را برآورده کنند.

 

ما خدمات یک مرحله ای را از طراحی و تولید تا تحویل ارائه می دهیم.از طریق چندین سال تلاش و توسعه، اکنون بیش از 100 کارمند داریم.

 

ما تجهیزات تست حرفه ای و سیستم کنترل کیفیت دقیق خود را داریم تا محصولات و خدمات با کیفیت بالا را برای شما ارائه دهیم.تیم تحقیق و توسعه حرفه ای ما همیشه به توسعه بسته های سبک جدید برای صنایع مختلف ادامه می دهد.تا همیشه یک سبک مناسب برای محصولات شما وجود داشته باشد.

 

با توجه به قیمت رقابتی و خدمات رضایت بخش ما، محصولات ما شهرت بسیار خوبی در بین مشتریان در داخل و خارج از کشور به دست می آورند.ما تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا در صورت امکان همکاری با شما، خدمات با کیفیت خوب ارائه دهیم.

 

پیام بگذارید
محصولات بیشتر
مشتری همیشه گفت

من می خواهم بگویم که محصولات خود را بسیار خوب است. برای شما پیشنهاد نیز خوب خدمات پس از فروش با تشکر از شما. -- Adela

ما اعتماد به کیفیت محصولات خود را. آن همیشه بهترین. نگه داشتن این رفتن و ما ایجاد یک رابطه تجاری بلند مدت با شما. -- Charlie Bingham